VÝBER Z DIELNE: RUKSAK v prírodnom prevedení

RUKSAK v prírodnom bola prvá taška ktorú sme spravili pod PAKTA Studio značkou. Jeho dizajn stelesňuje zásady a estetiku na ktorých značka stojí.

Odolná konštrukcia RUKSAKA ti umožňuje nosiť všetko so sebou počas dňa. Je vyrobený z nebielenej impregnovanej a veľmi hrubej bavlny, potlačený kontrastujúcou čiernou farbou ktorá ladí s čiernými kovovými komponentami. Tento kontrast je to, čo vytvára úžastný efekt pripomínajúci kaligrafiu na prírodnom papiery.

Maker's Pick: Natural RUKSAK

Napriek svojemu sviežemu vzhľadu a bledej farbe RUKSAK nie je vyrobený na to aby sa nevyužil do svojho úplného potenciálu. Nosením bavlna zmäkne a drobné fľaky ho nezndehodnocujú keďže nikdy nebol snehobiely.

Maker's Pick: Natural RUKSAK

Ja osobne mám taký romantický pohľad na fľaky a ošúchanú potlač. Pripomína mi to keď sme boli deti a naschvál sme si špinili plátenky aby vyzerali, že toho máme viac nachodeného. Dodalo nám to akýsi ,,street credit’’ , alebo aspoň sme si tak mysleli. Na fľakoch niečo tak nevinne pekné.

RUKSAK v prírodnom prevedení som vybrala pre túto rubriku, lebo tento batoh je tvoje plátno. Ak chceš, môžeš sa oň príkladne starať aby zostal stále čistý, alebo ho môžeš nechať tak a on si vytvorí patinu. V oboch prípadoch je tento RUKSAK unikát ktorý rozpovie tvoj príbeh ako a kam ho nosíš.

Maker's Pick: Natural RUCKSAK

Tento RUKSAK nosím od prvého dňa a vydržal všetko čo tento rok priniesol - od niekoľkých letov, cez horolezenie, až po každodenné pochôdzky v zimnom krúpobití a v letných prehánkach.
Maker's pick: Natural Rucksak

Batoh ktorý by som mala radšej som ešte nenašla.-Hana, spolu-zakľadatelka

 

 

//

Nakupovať